Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Bull Power Delay Gel - oddálení ejakulace

Bull Power Delay Gel - oddálení ejakulace

Rádi byste oddálili svou ejakulaci? Použijte znecitlivující gel. Bull Power Delay gel má příznivou cenu, snadno se aplikuje a rychle účinkuje. Během krátké doby začne působit a vy si budete moci užívat delšího sexu. Je delší až o 30 minut.

Anestetický účinek přípravku je způsobený kombinací tří přírodních látek. Jsou jimi chmel otáčivý, oves setý a máta peprná.

Použití gelu je velmi snadné. Vymáčknete menší množství gelu a vmasírujete ho přímo na penis.

Bull Power Delay Gel má obsah 30 ml. Užijte si i vy sexu, který bude delší až o třicet minut. Oceníte ho nejen vy, ale i vaše partnerka.


Diskuse (6 komentářů)

IVAN, (01. 06. 2012 09:45) Reagovat
Zkoušel jste to někdo? Je ten účinek, který znecitlivuje znatelný? Vím, že už jsem kdysi zkoušel nějaký laciný gel, ale to nebylo nic moc.
Derek, (26. 07. 2012 07:34) Reagovat
Zkoušel jsem ho. Předtím jsem už taky zkoušel jeden výrobek, už ani nevím, jak se jmenoval, ale mohu říci, že tenhle gel měl větší znecitlivující efekt. Bylo to na té délce soulože fakt znát.
Štěpán, (23. 12. 2012 11:59) Reagovat
Občas si také říkám, že bych mohl vydržet trochu dýl. Ne že bych byl hotovej nějak extra rychle, ale stejně...Tenhle gel mě zaujal, ale zkušenost nemám. máte někdo větší zkušenosti s používáním tohoto přípravku? Který vám nejlépe zabíral? Díky za pomoc při výběru (a má přítelkyně vám děkuje též).
David, (18. 04. 2013 05:09) Reagovat
Každý občas chce vydržet trochu dýl. I já bych to chtěl něčím podpořit. Myslím, že je to takové zajímavé zpestření. A zrovna tenhle přípravek by nemusel být špatný.
Tereza, (18. 07. 2013 05:19) Reagovat
Také bych chtěla, aby si partner koupil nějaký podobný přípravek a vydržel trochu dýl, ale asi o tom neuvažuje.To mě štve, možná si myslí, že to stačí. Nevím, nemluvíme o tom.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2019 © Předčasná ejakulace
Kontakty