Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O předčasné ejakulaci

O předčasné ejakulaci

S problémem předčasné ejakulace se svěřuje málo mužů, přesto mnozí tyto problémy mají a nemusí jít jen o ty, kteří se sexuálním životem začínají. Pojďme si více přiblížit předčasnou ejakulaci a vhodné prostředky pro oddálení ejakulace.

Předčasná ejakulace je problémem, který v průběhu sexuálního života potrápí mnoho mužů. Jde většinou o potíž související s počátkem sexuálního života. Postupem času tito mladí muži získají kontrolu nad svou ejakulací. Průzkumy však poukazují na to, že i mnozí dospělí muži mají potíže s ejakulací.

Článek k videu najdete zde : Předčasná ejakulce - tipy jak na delší sex.

Článek k videu najdete zde : Předčasná ejakulce - tipy jak na delší sex.


Diskuse (23 komentářů)

MIRKA, (29. 10. 2011 17:19) Reagovat
Mám krátce přítele a ten se udělá asi tak za čtyři minuty. Nejhorší je, že si asi myslí, že je to normální a nehodlá to nijak řešit. Jak mu to opatrně naznačit, aby se neurazil? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
ANNIS, (28. 12. 2011 14:50) Reagovat
Hm...o tomhle se fakt blbě mluví. Chlapi se snadno urazí, zvlášť když jde o tohle. Je špatný, že mu to nedojde samotnému. Nebo mu to dojde, ale nechce o tom mluvit.
Jan Werich, (26. 01. 2012 09:34) Reagovat
Mirko, pomůže Ti, když se předhoníš s takovým předstihem, abyste dosáhli cíle stejně. 4 minuty jsou OK. Příroda chlapy nenaprogramovala aby byli šicím strojem, nýbrž k rychlému a účinnému oplodňování...
EVČA, (26. 01. 2012 18:37) Reagovat
Souhlasím s Janem Werichem (s tím s této diskuse). Já to tak dělám taky a jsme s partnerem spokojení oba.
LINDA, (27. 02. 2012 19:45) Reagovat
Tak já hlavně myslím, že je důležité o tom mluvit. Protože hodně chlapů neví, co je pro nás tak akorát, ale samozřejmě to chce o tom mluvit citlivě. Přeci jen jde o věc, se kterou se pojí mužská ješitnost a netaktním přístupem by se chlap mohl zatvrdit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty