Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erekční kroužek sada 3 velikostí

Erekční kroužek sada 3 velikostí

Erekční kroužek sada 3 velikostí

Námi nabízené erekční kroužky vám umožní si svou erekci maximálně užít, a to samozřejmě nejen vám, ale i vaší partnerce.

V sadě dostanete tři kroužky. Sami si vyberete, který vám bude sedět nejlépe. Kroužky jsou z velmi pružného materiálu a má výstupky po obvodu. Potěší vás jeho dobrá cena.

Použití erekčního kroužku je velmi jednoduché. Natáhnete si ho na kořen penisu a můžete začít s pohlavním stykem. Díky sevření kroužku bude váš penis více pevný, nalitý krví, ale také citlivý.

koupit

Zajímavým prožitkem je také použít všechny tři dráždivé kroužky najednou.

Nemusíte mít problémy s erekcí, abyste si pořizovali erekční kroužky. I pro ostatní může představovat kroužek zajímavé zpestření a zintenzivnění erotických hrátek. Výstupky na kroužku navíc příjemně budou dráždit i vaší partnerku.

Erekční kroužek je vyrobený z poddajného transparentního gelu. Je navržen tak, aby maximálně zvyšoval stimulaci penisu. Zlepšete si i vy svou erekci díky tomuto erekčnímu kroužku.


Diskuse (12 komentářů)

MILAN, (10. 10. 2011 09:24) Reagovat
Přemýšlím o tom, že si nějaký erekční kroužek pořídím. Máte nějaký, který byste mi doporučili? Jako laik mám názor, že mají zhruba stejnou funkci a liší se pouze zpracováním a cenou.
JIRKA, (23. 04. 2012 08:48) Reagovat
Ono jich je mraky a jsou různě účinné. Ty dražší jsou vymakanější a jejich sevření je pevnější. Různí se také v tom, jestli mají hrbolky nebo ne. Ty s hrbolky jsou více intenzivní a to i pro ženu. Podívej se do sexshopů tam jsou i popisy.
Michalka, (22. 10. 2012 09:38) Reagovat
Máme s partnerem erekční kroužek s hrbolky a je to příjemně stimulující. Chcete-li pánové při sexu myslet i na dámy, tak určitě volte kroužky s hrbolky.
Vítek, (21. 11. 2012 12:24) Reagovat
[quote name="Michalka"]Máme s partnerem erekční kroužek s hrbolky a je to příjemně stimulující. Chcete-li pánové při sexu myslet i na dámy, tak určitě volte kroužky s hrbolky.[/quote]Tak to jde spíš o různé návleky než kroužky,ne? Rád bych si také pořídil něco, co by se líbilo i partnerce. Máte dámy zkušenosti s návlekem či kroužkem, který vám fakt dělá dobře? Díky za tip.
Viktor, (27. 02. 2013 09:27) Reagovat
Mě přijde dobrá nabídka těch třech kroužků. za tu cenu...Neber to.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty