Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace

Existuje mnoho rad, technik a typů na oddálení ejakulace. Některé zabírají více, jiné méně. Důležité je nenechat se tímto problémem pohltit a příliš se na něj soustředit. Muž by měl být především v pohodě, v uvolněné náladě a nepřipouštět si stres. Sex je přeci o maximálním uvolnění. Je však zřejmé, že muž, který se bojí, že předčasně ejakuluje, není uvolněný.

Mnozí odborníci doporučují stiskací techniku, která spočívá v tom, že si muž silně stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem při blížící se ejakulaci. Další technikou je dráždění penisu, se kterým se přestává vždy v okamžiku před vyvrcholením. Mnohdy se doporučuje i změna polohy nebo techniky atd.

Na trhu se také setkáte s mnohými znecitlivujícími prostředky, které jsou různě úspěšné. Pokud nic váš problém nevyřešili, vyhledejte lékaře, který vám může předepsat léky. Nejčastějšími jsou anxiolytika či neuroleptika.


Diskuse (31 komentářů)

DAVID, (24. 10. 2011 08:34) Reagovat
Myslím, že ty klasický typy na oddálení ejakulace, o kterých se všude dočtete a které se obvykle radí, jsou k ničemu. Alespoň mě nic z toho nepomohlo. myslím, že je to hlavně o psychice.
PETR, (29. 11. 2011 16:11) Reagovat
Tak mě třeba částečně pomáhá přerušovaná soulož. Ne vždy to jde, ale většinou jo.:)
OTA, (31. 01. 2012 13:19) Reagovat
Tak příčiny mohou být různé. Myslím, že ty psychické se každopádně lépe odstraňují.
LUKÁŠ, (05. 03. 2012 11:14) Reagovat
Tak já myslím, že to pomůže. To je jasný, že když má někdo velké potíže, tak se to řeší obtížněji, ale lepší je alespoň něco vyzkoušet než to vzdát úplně.
erik, (02. 04. 2012 19:42) Reagovat
mám 42 a stále tím trpím ani pravidelná ani prerušovaná nepomáha,je to asi psych. nebo neja zdravotne.nekdo muže 2 hod jednou a ja 12 hod 5 krát ale ani tak nemám vídrž
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty