Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Ero Marathon spray

Ero Marathon spray

Ero Marathon spray

Oblíbeným přípravkem pro oddálení ejakulace je přípravek Ero Marathon spray. Nejenže má příznivou cenu, ale také vás potěší jeho příjemná vůně a univerzální použití.

Ero Marathon spray dokáže více než jen oddálit ejakulaci. Celkově dodá vašemu penisu velmi pěkný vzhled. Bude vypadat plnější, svěžejší, ale také bude úžasně vonět. To vše je možné díky dokonalejšímu prokrvení, které vám sprej přinese.

koupit

Partnerce se váš penis zalíbí na první pohled a vám dodá sebevědomí a jistotu.

Výrobek obsahuje 12 ml a jeho použití je velmi snadné. Postačí dva až čtyři krátké střiky na penis cca 5 minut před aktem. Díky malé velikosti spreje ho můžete mít vždy u sebe. Zdokonalte ještě více vzhled svého penisu.


Diskuse (13 komentářů)

AGÁTKA, (05. 04. 2012 06:50) Reagovat
To vypadá zajímavě. SLyším poprvé o příspěvku, který dělá hezčí penisy. To příteli pořídím, ale aby se neurazil, že se mi jeho penis nelíbí, protože tak to rozhodně není.
Lenka, (11. 07. 2012 07:47) Reagovat
Tyjo, velmi zajímavé...Akorát kdybych to koupila svému přítelovi, tak bych se bála, že si bude myslet, že se mi nelíbí jeho penis.:)
Jitka, (05. 09. 2012 06:37) Reagovat
Lenko, tak musíš mu to podat tak, aby to bral jen jako oživení vašeho erotického života. Já také uvažuju, že sprejík partnerovi koupím. Ten bude koukat...
Hani, (28. 09. 2012 19:53) Reagovat
Zajímalo by mě, jestli je to opravdu nějaký rozdíl, nebo jestli je to, jako kdybych nastříkala partnerovi penis nějakým masážním olejem. Bylo by zajímavé to zkusit...:)
Radana, (09. 10. 2012 10:30) Reagovat
Mě by se na tom líbilo, že hezky voní. Možná to partnerovi koupím. Vím, že ten můj se neurazí. Určitě ho to potěší.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty