Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erekční kroužek STUD RING

Erekční kroužek STUD RING

Erekční kroužek STUD RING

Erekční kroužek STUD RING se vyznačuje nízkou cenou a snadnou manipulací. Jde o jednoduchý černý erekční kroužek, který je opatřený stříbrnou kuličkou. Díky ní dochází k utažení či povolení do potřebné polohy. Manipulace je rychlá, takže se v mžiku přizpůsobí vaším potřebám.

Erekční kroužek je vyrobený z tenkého drátku a je potažený černou gumou. Zarážky, které jsou na kroužku, a kulička jsou plastové. Pouze povrch je opatřený vrstvičkou, která imituje kov.

koupit

Menší nevýhodou kroužku je, že je dost tenký a pevný, takže se může trochu zařezávat.

Délka drátku je 22 cm. Průměr drátku tvoří 2 mm a průměr kuličky je téměř 2 cm. Oceníte i jednoduchou údržbu škrtícího kroužku. Stačí ho jen umýt pod tekoucí vodou a usušit.


Diskuse (9 komentářů)

Krykri, (25. 04. 2013 06:38) Reagovat
Když tak na něj koukám, tak se mi líbí, že se dá asi dobře a individuálně nastavit podle potřeby. To rozhodně u každého kroužku možné není.
Jan, (10. 06. 2013 08:53) Reagovat
Milane, my ho s partnerkou používáme a jsme spokojeni, ale každému vyhovují trochu jiné kroužky, takže to nezaručuje, že budete spokojený i vy. Při výběru kroužku se vždycky řídím intuicí a ještě jsem s v tomhle ohledu nezklamal.
Adriana, (04. 09. 2014 12:31) Reagovat
Mě se líbí ty videjka tady. Člověk si o jednotlivých pomůckách udělá lepší představu. Alespoň já jsem se díky nim docela dobře seznámila s některými pomůckami a podle toho jsem si vybrala a jsme s partnerem spokojení.
Max, (29. 11. 2014 14:48) Reagovat
Erekční kroužky jsou super věc, ale fakt si musí člověk dobře vybrat. Měl jsem celkem dva - jeden nic moc (koupil jsem jeden z těch levnějších) a pak jsem zkusil ještě jeden. Byl sice o něco dražší, ale ne o moc a efekt byl znát.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty