Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erekční kroužek sada 3 velikostí

Erekční kroužek sada 3 velikostí

Erekční kroužek sada 3 velikostí

Námi nabízené erekční kroužky vám umožní si svou erekci maximálně užít, a to samozřejmě nejen vám, ale i vaší partnerce.

V sadě dostanete tři kroužky. Sami si vyberete, který vám bude sedět nejlépe. Kroužky jsou z velmi pružného materiálu a má výstupky po obvodu. Potěší vás jeho dobrá cena.

Použití erekčního kroužku je velmi jednoduché. Natáhnete si ho na kořen penisu a můžete začít s pohlavním stykem. Díky sevření kroužku bude váš penis více pevný, nalitý krví, ale také citlivý.

koupit

Zajímavým prožitkem je také použít všechny tři dráždivé kroužky najednou.

Nemusíte mít problémy s erekcí, abyste si pořizovali erekční kroužky. I pro ostatní může představovat kroužek zajímavé zpestření a zintenzivnění erotických hrátek. Výstupky na kroužku navíc příjemně budou dráždit i vaší partnerku.

Erekční kroužek je vyrobený z poddajného transparentního gelu. Je navržen tak, aby maximálně zvyšoval stimulaci penisu. Zlepšete si i vy svou erekci díky tomuto erekčnímu kroužku.


Diskuse (12 komentářů)

Alex, (21. 03. 2013 09:45) Reagovat
Ale jo, není to drahá pomůcka. Co jsem si četl o různých pomůckách, tak myslím, že tohle bude pro mě ideální poměr ceny a výkonu.
Helena, (29. 03. 2013 08:01) Reagovat
Koupila jsem to partnerovi jako takový menší dárek k Velikonocům. Tak jsme na to zvědavá, jestli bude vyhovovat, ale věřím že jo.:)
Kája, (10. 04. 2013 06:54) Reagovat
Máme doma, jsme spokojeni a stále používáme...Co víc dodat.
Vladan, (23. 04. 2013 06:39) Reagovat
Erekční kroužky jsou dobré a většinou levné pomůcky. Mám to s nima radši.
Linda, (22. 07. 2013 05:16) Reagovat
Mám poměrně nového přítele a docela mě překvapilo, že nepoužíval nikdy erekční kroužky. Možná je načase začít. Brzy nějaký vyberu a koupím, snad nebude proti...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty