Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Erekční kroužek sada 3 velikostí

Erekční kroužek sada 3 velikostí

Erekční kroužek sada 3 velikostí

Námi nabízené erekční kroužky vám umožní si svou erekci maximálně užít, a to samozřejmě nejen vám, ale i vaší partnerce.

V sadě dostanete tři kroužky. Sami si vyberete, který vám bude sedět nejlépe. Kroužky jsou z velmi pružného materiálu a má výstupky po obvodu. Potěší vás jeho dobrá cena.

Použití erekčního kroužku je velmi jednoduché. Natáhnete si ho na kořen penisu a můžete začít s pohlavním stykem. Díky sevření kroužku bude váš penis více pevný, nalitý krví, ale také citlivý.

koupit

Zajímavým prožitkem je také použít všechny tři dráždivé kroužky najednou.

Nemusíte mít problémy s erekcí, abyste si pořizovali erekční kroužky. I pro ostatní může představovat kroužek zajímavé zpestření a zintenzivnění erotických hrátek. Výstupky na kroužku navíc příjemně budou dráždit i vaší partnerku.

Erekční kroužek je vyrobený z poddajného transparentního gelu. Je navržen tak, aby maximálně zvyšoval stimulaci penisu. Zlepšete si i vy svou erekci díky tomuto erekčnímu kroužku.


Diskuse (12 komentářů)

Venuše, (02. 08. 2013 07:39) Reagovat
Lindo, tak je to na tobě, abys ho na to naučila.:) Ono se to nezdá, ale je hodně lidí (i mezi mladými), kteří si ještě nezvykli používat pomůcky, ale je to škoda. Neví, o co se ochuzují.
Iveta, (09. 06. 2015 12:48) Reagovat
Je něco...nějaká pomůcka či technika, co se vám na problémy s předčasnou ejakulací skutečně osvědčilo. Docela s tím máme s partnerem problém. Přijde mi, že je to v intervalech. Někdy to jde a někdy prostě je období, kdy je to po každý strašně krátký.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty