Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Ero Marathon spray

Ero Marathon spray

Ero Marathon spray

Oblíbeným přípravkem pro oddálení ejakulace je přípravek Ero Marathon spray. Nejenže má příznivou cenu, ale také vás potěší jeho příjemná vůně a univerzální použití.

Ero Marathon spray dokáže více než jen oddálit ejakulaci. Celkově dodá vašemu penisu velmi pěkný vzhled. Bude vypadat plnější, svěžejší, ale také bude úžasně vonět. To vše je možné díky dokonalejšímu prokrvení, které vám sprej přinese.

koupit

Partnerce se váš penis zalíbí na první pohled a vám dodá sebevědomí a jistotu.

Výrobek obsahuje 12 ml a jeho použití je velmi snadné. Postačí dva až čtyři krátké střiky na penis cca 5 minut před aktem. Díky malé velikosti spreje ho můžete mít vždy u sebe. Zdokonalte ještě více vzhled svého penisu.


Diskuse (13 komentářů)

Daniela, (22. 01. 2013 12:40) Reagovat
Tak nevím, proč by se měl chlap urazit...Vždyť je to i na oddálení ejakulace a ženy se také za voňavý dárek, který je zkrášluje neurážejí...Dobře tak to je trošku nadsázka. 8)
Petr, (19. 02. 2013 07:15) Reagovat
Mě by to neurazilo. Naopak - zaujalo mě to. Vypadá to jako zajímavý výrobek. Přemýšlím, že to vyzkouším. Schválně, jestli se partnerce bude zdát hezčí.:)
Anča, (20. 05. 2013 08:39) Reagovat
Jdu mrknu, kolik to stojí, ale myslím, že jako takový pěkný dárek pro partnera by to mohlo být dobré. Trošku si tak oživit milostné hrátky...Proč ne. Mýmu partnerovi se to určitě bude zamlouvat.
Edita, (17. 06. 2013 06:58) Reagovat
Tak prvotně nejde o "hezčí penis", ale o oddálení ejakulace, a to nechce jen ženská, ale i chlap ne? Jenže je fakt, že když mu to koupí jeho holka, bude si myslet, že je nespokojená. Chce to chlapa nasměrovat tak, aby to byl jeho nápad.
Michala, (04. 07. 2013 06:53) Reagovat
Mě se tenhle produkt zdá zajímavý a dokáže dost věcí - hezčí vzhled, vůně a ještě oddálení ejakulace. všechno je to žádoucí...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty