Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Ero Marathon spray

Ero Marathon spray

Ero Marathon spray

Oblíbeným přípravkem pro oddálení ejakulace je přípravek Ero Marathon spray. Nejenže má příznivou cenu, ale také vás potěší jeho příjemná vůně a univerzální použití.

Ero Marathon spray dokáže více než jen oddálit ejakulaci. Celkově dodá vašemu penisu velmi pěkný vzhled. Bude vypadat plnější, svěžejší, ale také bude úžasně vonět. To vše je možné díky dokonalejšímu prokrvení, které vám sprej přinese.

koupit

Partnerce se váš penis zalíbí na první pohled a vám dodá sebevědomí a jistotu.

Výrobek obsahuje 12 ml a jeho použití je velmi snadné. Postačí dva až čtyři krátké střiky na penis cca 5 minut před aktem. Díky malé velikosti spreje ho můžete mít vždy u sebe. Zdokonalte ještě více vzhled svého penisu.


Diskuse (13 komentářů)

Janisek, (20. 01. 2014 16:16) Reagovat
Hrozně mě to zaujalo - nevěděla jsem, že jsou takové spreje. Tak jsem to ukazovala hned partnerovi a také se mu to líbilo. Tak mu asi koupím k svátku a uvidíme, jaký to bude mít efekt. Sranda musí být a jestli to navíc ještě bude víc odvaz, tak tím líp:)
Eli, (12. 03. 2015 09:19) Reagovat
Zajímavé to bez pochyby je, zajímalo by mě, jestli pak bude penis jen lesklejší, nebo jestli to skutečně má nějaké větší účinky. Možná to stojí za pokus...
Denisa, (24. 04. 2015 19:44) Reagovat
[quote name="Petr"]Mě by to neurazilo. Naopak - zaujalo mě to. Vypadá to jako zajímavý výrobek. Přemýšlím, že to vyzkouším. Schválně, jestli se partnerce bude zdát hezčí.:)[/quote]To by mě zajímalo...Když o tom ta partnerka nebude vědět, jestli pozná, že tam je nějaký rozdíl...Pokud to má nějaký efekt, tak bych to poznala hned.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty