Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O předčasné ejakulaci

O předčasné ejakulaci

S problémem předčasné ejakulace se svěřuje málo mužů, přesto mnozí tyto problémy mají a nemusí jít jen o ty, kteří se sexuálním životem začínají. Pojďme si více přiblížit předčasnou ejakulaci a vhodné prostředky pro oddálení ejakulace.

Předčasná ejakulace je problémem, který v průběhu sexuálního života potrápí mnoho mužů. Jde většinou o potíž související s počátkem sexuálního života. Postupem času tito mladí muži získají kontrolu nad svou ejakulací. Průzkumy však poukazují na to, že i mnozí dospělí muži mají potíže s ejakulací.

Článek k videu najdete zde : Předčasná ejakulce - tipy jak na delší sex.

Článek k videu najdete zde : Předčasná ejakulce - tipy jak na delší sex.


Diskuse (23 komentářů)

Charlotta, (31. 01. 2013 18:35) Reagovat
[quote name="Sára"]Také jsem četla o Kegelových cvicích a chtěla jsem s nimi začít, ale nějak jsem na to zapomněla, ale začnu. Ćetla jsem totiž, že to má u žen vliv na orgasmus...A to už za trošku cvičení stojí...[/quote]Také je cvičím. Tyhle cviky nejsou dobré jen na orgasmus, ale na všechno možné - usnadňují porod, jsou prevenci proti inkontinenci atd.
Iveta, (20. 02. 2013 10:01) Reagovat
O kegelových cvicích slyším prvně, ale zní to zajímavě, asi také kouknou na nějaké cviky. to by mě ke cvičení mohlo motivovat.
Kristýna, (25. 02. 2013 11:14) Reagovat
I když jsem vždycky měla orgasmus bez problémů, kegelovy cviky cvičím také. Už docela dlouho a pravidelně. Je to dobré nejen kvůli orgasmu.:) navíc je to fakt nenáročné cvičení, které zabere minimum času.
Adam lagner, (26. 04. 2013 08:44) Reagovat
¨Mám taký pěknej problémˇpři pohlím styku.. strčím pennis 7x do pochvy a už dojde k ejakulátu.. co stím..? poradte !!!"
Vilda, (27. 06. 2013 12:11) Reagovat
Tak to se blbě radí. Záleží i na tom, kolik ti je, jestli je to o věku, nebo jestli problém bude ještě někde jinde. Já to měl jako mladej a natrápil jsem se s tím dost. Naštěstí se to časem samo srovnalo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty