Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O předčasné ejakulaci

O předčasné ejakulaci

S problémem předčasné ejakulace se svěřuje málo mužů, přesto mnozí tyto problémy mají a nemusí jít jen o ty, kteří se sexuálním životem začínají. Pojďme si více přiblížit předčasnou ejakulaci a vhodné prostředky pro oddálení ejakulace.

Předčasná ejakulace je problémem, který v průběhu sexuálního života potrápí mnoho mužů. Jde většinou o potíž související s počátkem sexuálního života. Postupem času tito mladí muži získají kontrolu nad svou ejakulací. Průzkumy však poukazují na to, že i mnozí dospělí muži mají potíže s ejakulací.

Článek k videu najdete zde : Předčasná ejakulce - tipy jak na delší sex.

Článek k videu najdete zde : Předčasná ejakulce - tipy jak na delší sex.


Diskuse (23 komentářů)

Rob, (11. 07. 2014 16:41) Reagovat
Už jsem zkoušel všechny rady (kromě různých přípravků), které jsou doporučovaný na předčasnou ejakulaci, ale nezabírá mě nic. Vím, že je i problém, že se na to až moc soustředím, ale nevím jak na to přestat myslet. To prostě nejde.
Radek, (03. 12. 2014 13:26) Reagovat
Když jsem se o to začal zajímat (tady na internetu, ale i v publikacích), zjistil jsem, že to není nic neobvyklýho, že takový problémy fakt mají mnozí a jen se o tom nemluví. Už to mě částečně uklidnilo. Tak snad některé z rad zaberou. Někdy mě to fakt žere.
Martyn, (13. 01. 2015 12:16) Reagovat
[quote name="Vitek"]Vyzkousejte posileni PC svalu..Je to jediny sval, ktery zastavi ejakulaci..Proste kdyz to na vas prijde, zatnete sval a je to!Najdete ho tim, kdyz pri moceni prestanete na nejakou chvili mocit.Trenink je jednoduchy ze zacatku udelat 10 pak to kazdy den zvetsujete pocet opakovani. Mozna vam to prijde narocny, ale pokud nechcete byt jako vcelka, tak tohle doporucuji.zvedne to sebevedomi a je po starostech s predcasnou ejakulaci..Jo a nezadrzujte dech, protoze to tim jeste urychlite. Musite pravidelne dychat a hlavne zadnou paniku :-))) Vydrzite 15- 40 minut! hodne stesti[/quote]Už jsem o tom taky někde četl a rozhodl jsem se to zkusit. Tak snad to bude fungovat. Zatím netrénuju dlouho, takže se to nijak neprojevilo, ale pevně doufám, že to zabere. Nemyslím si, že bych vydržel hodně málo, ale zase na nějaké "maratony" to taky není.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty