Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace

Existuje mnoho rad, technik a typů na oddálení ejakulace. Některé zabírají více, jiné méně. Důležité je nenechat se tímto problémem pohltit a příliš se na něj soustředit. Muž by měl být především v pohodě, v uvolněné náladě a nepřipouštět si stres. Sex je přeci o maximálním uvolnění. Je však zřejmé, že muž, který se bojí, že předčasně ejakuluje, není uvolněný.

Mnozí odborníci doporučují stiskací techniku, která spočívá v tom, že si muž silně stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem při blížící se ejakulaci. Další technikou je dráždění penisu, se kterým se přestává vždy v okamžiku před vyvrcholením. Mnohdy se doporučuje i změna polohy nebo techniky atd.

Na trhu se také setkáte s mnohými znecitlivujícími prostředky, které jsou různě úspěšné. Pokud nic váš problém nevyřešili, vyhledejte lékaře, který vám může předepsat léky. Nejčastějšími jsou anxiolytika či neuroleptika.


Diskuse (31 komentářů)

Filip, (05. 12. 2013 06:45) Reagovat
[quote name="Marek"]Je zajímavý, že když se někde řeší problém s ejakulací, tak si hodně lidí stěžuje na tu předčasnou. Já mám opačný problém. Možná by se mohlo zdát, že je to fajn, že dlouho vydržím, ale není. Prostě se mi často stává, že mi nejde dosáhnout orgasmu a je to fakt frustrující. Nevíte někdo, co se s tím dá dělat?[/quote]A to se ti stává výjimečně nebo pokaždý. Já mám takový stav většinou po alkoholu, a to často zabalíme, protože nás dřív uchvátí únava. Je fakt, že stěžovat si na tenhle problém není tak obvyklý...
Monika, (08. 04. 2014 11:47) Reagovat
Na oddálení ejakulace jsme zkoušeli všechny fígle, co existují, nebo co jsme aspoň našli na internetu. moc to nepomáh, tak asi zkusíme nějaký prostředek, jen nevíme, od čeho se odrazit. Je toho hodně a my s tím nemáme žádné zkušenosti. Přemýšleli jsme o gelech znecitlivujících. Asi nějak ublížit nemohou ne?
Ben, (06. 08. 2014 09:19) Reagovat
Já to beru tak, že každý holt má nějaký problémy. Mě zase jednu dobu trvalo dlouho než sem se udělal. Nechci machrovat, to vůbec ne. Bylo to spíš nepříjemný. Pak už to nebavilo mě, ani partnerku, ale naštěstí se to nějak zlepšilo samo.
Luky, (01. 10. 2014 06:50) Reagovat
Tak jasně, že různé problémy v této oblasti potkají občas snad každého, ale člověk se chtě nechtě cítí blbě, užírá se tím a skutečnost je taková, že to tím jen zhoršuje, ale já třeba osobně se nedokážu povznést nad tím a neřešit to s tím, že příště už to bude dobrý.
Dan, (19. 05. 2015 16:41) Reagovat
Taky jsme s partnerkou zkoušeli různý návody, co by měly oddálit ejakulaci, ale stejně jsem dost rychle. Fakt mě to štve, už kvůli partnerce. Nikdy se nestihne udělat při sexu. Já ji pak sice "dodělávám", ale bylo by to fajn, kdyby jsme to měli společně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty