Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace

Existuje mnoho rad, technik a typů na oddálení ejakulace. Některé zabírají více, jiné méně. Důležité je nenechat se tímto problémem pohltit a příliš se na něj soustředit. Muž by měl být především v pohodě, v uvolněné náladě a nepřipouštět si stres. Sex je přeci o maximálním uvolnění. Je však zřejmé, že muž, který se bojí, že předčasně ejakuluje, není uvolněný.

Mnozí odborníci doporučují stiskací techniku, která spočívá v tom, že si muž silně stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem při blížící se ejakulaci. Další technikou je dráždění penisu, se kterým se přestává vždy v okamžiku před vyvrcholením. Mnohdy se doporučuje i změna polohy nebo techniky atd.

Na trhu se také setkáte s mnohými znecitlivujícími prostředky, které jsou různě úspěšné. Pokud nic váš problém nevyřešili, vyhledejte lékaře, který vám může předepsat léky. Nejčastějšími jsou anxiolytika či neuroleptika.


Diskuse (31 komentářů)

Johny, (24. 05. 2013 19:49) Reagovat
Martině, jedině se cíleně snažit oddálit ejakulaci, tj. na chvíli přestat souložit, mezitím dráždit partnerku a pak pokračovat. Možná se vám to zezačátku nepovede, ale jak už je tu napsáno, chce to trénink. Všechno je třeba trénovat a sex není výjimkou.
David, (31. 05. 2013 09:10) Reagovat
Ono to člověka frustruje, ale projde si s tím téměř každý chlap, který začíná se sexem. U většiny je to časem lepší. V tomhle to mají ženský lepší, tímhle se trápit nemusí.
Helča, (23. 07. 2013 06:45) Reagovat
Já myslím, že sexuální začátky jsou často těžké pro dívky i kluky, i když holky samozřejmě z jiných důvodů, ale po překonání počátků je to super 8)
Oli, (08. 10. 2013 06:32) Reagovat
Helčo, jak se to vezme těžké. Zase je to něco nového, člověk objevuje, co se mu líbí...Já si myslím, že je to naopak hodně fajn období - ten začátek sexuálního života.
Marek, (07. 11. 2013 10:21) Reagovat
Je zajímavý, že když se někde řeší problém s ejakulací, tak si hodně lidí stěžuje na tu předčasnou. Já mám opačný problém. Možná by se mohlo zdát, že je to fajn, že dlouho vydržím, ale není. Prostě se mi často stává, že mi nejde dosáhnout orgasmu a je to fakt frustrující. Nevíte někdo, co se s tím dá dělat?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty