Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace

Existuje mnoho rad, technik a typů na oddálení ejakulace. Některé zabírají více, jiné méně. Důležité je nenechat se tímto problémem pohltit a příliš se na něj soustředit. Muž by měl být především v pohodě, v uvolněné náladě a nepřipouštět si stres. Sex je přeci o maximálním uvolnění. Je však zřejmé, že muž, který se bojí, že předčasně ejakuluje, není uvolněný.

Mnozí odborníci doporučují stiskací techniku, která spočívá v tom, že si muž silně stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem při blížící se ejakulaci. Další technikou je dráždění penisu, se kterým se přestává vždy v okamžiku před vyvrcholením. Mnohdy se doporučuje i změna polohy nebo techniky atd.

Na trhu se také setkáte s mnohými znecitlivujícími prostředky, které jsou různě úspěšné. Pokud nic váš problém nevyřešili, vyhledejte lékaře, který vám může předepsat léky. Nejčastějšími jsou anxiolytika či neuroleptika.


Diskuse (31 komentářů)

PETR, (30. 04. 2012 10:34) Reagovat
Já myslím, že s výdrží chlapa je to indiviuální. Holt někdo vydrží dlouho, někdo ne a nic moc se proto nedá dělat.Přirovnal bych to k ženskýmu orgasmu. Nějaký holky se udělají hned a u jiných to trvá dlouho. Taky to asi nějak zvlášť nemůžou ovlvinit.
VAŠEK, (17. 05. 2012 19:23) Reagovat
O psychice je podle mě, když se ti nepostaví. Problémy s předčasnou ejakulací je spíš jinde. Já jsem s tím měl naštěstí problémy jen jako úplně mladej.
HYNEK, (24. 05. 2012 03:57) Reagovat
S předčasnou ejakulací jsem si užil své, ale pak problémy vymizely ani nevím jak. Nepátrám po tom a doufám, že se už neobjeví.
SNOPP, (04. 06. 2012 11:48) Reagovat
Měl jsem s tím problémy fakt jen na začátku pohlavního života, ale ono taky pro nějakou partnerku je málo to, co pro jinou je dostatečné. Myslím, že se to dost liší.
Tony, (08. 06. 2012 08:12) Reagovat
To je právě to, že i když si člověk myslí, že je to v normě, partnerce to nestačí. A každá má jiné představy. Nějaké si myslí, že člověk pojede čtyřicet minut bez přestání. To by pak měl skoro každý předčasnou ejakulaci.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty