Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace

Existuje mnoho rad, technik a typů na oddálení ejakulace. Některé zabírají více, jiné méně. Důležité je nenechat se tímto problémem pohltit a příliš se na něj soustředit. Muž by měl být především v pohodě, v uvolněné náladě a nepřipouštět si stres. Sex je přeci o maximálním uvolnění. Je však zřejmé, že muž, který se bojí, že předčasně ejakuluje, není uvolněný.

Mnozí odborníci doporučují stiskací techniku, která spočívá v tom, že si muž silně stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem při blížící se ejakulaci. Další technikou je dráždění penisu, se kterým se přestává vždy v okamžiku před vyvrcholením. Mnohdy se doporučuje i změna polohy nebo techniky atd.

Na trhu se také setkáte s mnohými znecitlivujícími prostředky, které jsou různě úspěšné. Pokud nic váš problém nevyřešili, vyhledejte lékaře, který vám může předepsat léky. Nejčastějšími jsou anxiolytika či neuroleptika.


Diskuse (31 komentářů)

Patrik, (23. 10. 2012 13:35) Reagovat
Jak je to s těmi umělými vagínami...Prej pomáhají trénovat výdrž při sexu. Je to pravda? Má s tím někdo zkušenosti? Týká se to nějakého typu umělých vagín, nebo tak fungujou všechny.
for Patrik, (28. 12. 2012 18:52) Reagovat
Tak prý jo. Přijde mi to logický, že když je to vlastně simulátor vagíny, tak může to tak bejt. Myslím, že i častější soulož by pomohla. I když to jsou z mé strany spíš úvahy. Předčasná ejakulace mě trápila jen jako mlaďocha.
Ivan, (30. 01. 2013 10:30) Reagovat
[quote name="Patrik"]Jak je to s těmi umělými vagínami...Prej pomáhají trénovat výdrž při sexu. Je to pravda? Má s tím někdo zkušenosti? Týká se to nějakého typu umělých vagín, nebo tak fungujou všechny.[/quote]I častá soulož prodlužuje sex a i masturbování,ne? Nebo u těch umělých vagín je to ještě nějak specifický? Moc tomu nerozumím. Ale rád bych alespoň trochu prodloužil dobu před vyvrcholením.
Martin, (11. 03. 2013 13:57) Reagovat
začínáme s partnerkou v 15 souložit ! ale po každe když mi masturbovala tak jsem se udělal po 4 minutách :/ a muj penis je často v pozoru ! :/ co mi pomůže ? :O
Monika, (27. 03. 2013 07:52) Reagovat
Martine, já myslím, že v tomhle vám nejvíce pomůže čas. Hodně páru, kteří začínají souložit s tímhle mají problémy. Časem se to srovná.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty