Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace

Existuje mnoho rad, technik a typů na oddálení ejakulace. Některé zabírají více, jiné méně. Důležité je nenechat se tímto problémem pohltit a příliš se na něj soustředit. Muž by měl být především v pohodě, v uvolněné náladě a nepřipouštět si stres. Sex je přeci o maximálním uvolnění. Je však zřejmé, že muž, který se bojí, že předčasně ejakuluje, není uvolněný.

Mnozí odborníci doporučují stiskací techniku, která spočívá v tom, že si muž silně stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem při blížící se ejakulaci. Další technikou je dráždění penisu, se kterým se přestává vždy v okamžiku před vyvrcholením. Mnohdy se doporučuje i změna polohy nebo techniky atd.

Na trhu se také setkáte s mnohými znecitlivujícími prostředky, které jsou různě úspěšné. Pokud nic váš problém nevyřešili, vyhledejte lékaře, který vám může předepsat léky. Nejčastějšími jsou anxiolytika či neuroleptika.


Diskuse (31 komentářů)

Erika, (27. 06. 2012 08:21) Reagovat
Tak když holka má už nějaké zkušenosti se sexem, tak ví, že čtyřicet minut je přehnané. Podle mě je optimum tak těch 10 minut. Jsou ale chlapy, které předvádějí dvouminutovky a myslí si, že je to tak v pořádku.
Pepan, (19. 07. 2012 07:50) Reagovat
Eriko, tak ne každý chlap si myslí, že dvouminutovky jsou v pořádku, ale co má dělat. Není moc kluků, který by to chtěli rozebírat. Raději to přejdou a dělají, že se nic nestalo. také špatné řešení, ale fakt to neznamená (alespoň si to myslím a já to tak měl), že je to v pořádku.
Marie, (21. 08. 2012 10:52) Reagovat
Tak já myslím, že partneři, kteří se mají rádi a důvěřují si, musí být schopni probírat i choulostivé záležitosti. Je mnoho nepříjemných témat, které lidi nechtějí řešit a musí. Vztah přeci má být o otevřenosti a komunikaci, jinak to nemá smysl.
Fráňa, (24. 08. 2012 09:49) Reagovat
No, s tím bych úplně nesouhlasil. Já svou partnerku miluju, jsme schopni komunikovat o hodně věcech, ale o tomhle by se mi zrovna před ní mluvit nechtělo. Cítil bych se hodně blbě.
maty, (27. 09. 2012 06:12) Reagovat
[quote name="Fráňa"]No, s tím bych úplně nesouhlasil. Já svou partnerku miluju, jsme schopni komunikovat o hodně věcech, ale o tomhle by se mi zrovna před ní mluvit nechtělo. Cítil bych se hodně blbě.[/quote]Já zatím naštěstí žádné problémy nemám, ale taky by se mi hodně nechtělo mluvit o tomhle se svou partnerkou, i když nakonec bych se asi překonal.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Předčasná ejakulace
Kontakty